Jdi na obsah Jdi na menu
 


Testy na zvířatech = týrání zvířat

17. 8. 2011

 

Pomozte! Propagujte texty... ať každý vidí, čemu pomáhá!
Umyla ses?
Použila jsi Dove sprochový gel?
A nezapoměla jsi ani na šampon od Welly? A co takhle pěna do koupele?
No a potom! Vyčistit zoubky... třeba zubní pastou Colgate, že?
No a když jdeš do školy použiješ Fa nebo Lady speed stick.
Hlavu máš obarvenou hlavu od značky Palette a na obličej si natíráš krem od Vichy (zdraví patří i pokožce - nikoli zvířatům!).
A tušíš, kolik zvířat kvůli tobě trpělo? A jak? Ne?

TAK SE PODÍVEJ!

Používej výrobky označené tímto symbolem:
not tested on animals
A nebo tyto značky:
AVON

oriflame
No a teď se podívej... na králíky... takhle vypadají na testech... a různých pokusech!
hdsg
ehra
hdkz
hg,ghkizu eee
Nebylo by to hezčí, kdyby se netýralo?
hgjktzu
m,hl
A co třeba delfíni, kteří pomáhají handicapovaným???? delp delp2
A teď strašné lovení delfínů... znečišťovaní moří ničí delfíny!
lovení
A co třeba ti nejznámější? Pejsci, kočičky a myši? Ani tato zvířátka nejsou ušetřena... dokonce ani u nás v Evropě!
myšička.. =(
eeee neeee
Petice proti týrání zvířátek!
Na požádání jsem sem přihodila petici proti týrání zvířátek.
.
KDO MÁTE BLOG, DEJTE SI TAM TENTO ČLÁNEK A PODEPIŠTE SE POD NĚJ!
.
Asi všichni milujeme pomazlit se s hebkou srstí našich mazlíčků... Naše zvířátka měli štěstí. Ale když zrovna hladíte vaše zvířátko, jiné umírá na pokusy. Je to smutné, a tak Vás vyzývám, abyste proti tomu se mnou bojovali. Vím že nic proti tomu neuděláme, ale pomozte mi to aspoň rozšířit, aby si lidi uvědomili, že např. jejich zvířátko trpí, majitel ho mlátí, nedává mu nažrat... Pojďte aspoň tohle změnit! Dokážeme jim, že je to bolí a měli by si jich považovat! Smutně zdravím ty, kteří mají rádi zvířátka a v životě jim nebudou ubližovat!
.
Podpisy:
Veve
 Joulinka
Bedib
Tr_apka
EmotiveGirl
Nikits
°SwEEt_PrInCeSS°black-white-star
Lovely.Soul
HeLiG_Elli
Ukwákaná Žabička
Saeko
<>,**PuSy**
karcik01
simca03
  Lojzinka
 Bublinka
Lara
Ember
BAKA- CHAN
Lancika
-Barčííí-
Nikolll-ka
Eddana
Fristikonepou
Niky a Didi

PROSÍM JEŠTĚ JEDNOU A DŮRAZNĚ - KDO MÁTE BLOG, PROPAGUJTE TENHLE ČLÁNEK A TUTO MYŠLENKU! ZASTAVME TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pongy chief blood influence symptoms

(AZeriPreenly, 9. 10. 2018 0:32)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-10mg-prix/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(AlbertExtit, 2. 6. 2018 21:38)

The prostate is the central section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also known as prostatitis, is among the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all varieties of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect inside gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma to the urinary tract or by infections originating from the rest with the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to establish the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some with the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies claim that a few ejaculations per week will help to prevent cancer of prostate.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming more than four meals of beef weekly will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to adopt to make certain a normal prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to opt for prostate examination at least once 12 months.

I PROPAGACÍ POMÁHÁŠ!!!

(Didi, 1. 7. 2012 20:49)

KDYŽ TAKOVÉTO ČLÁNKY PROPAGUJEŠ NA SVÉM BLOGU, WEBU NEBO FACEBOOKU, POMÁHÁŠ ZVÍŘATŮM. JAKO TVÁ POMOC SE POČÍTÁ I TO, ŽE DÍKY TOBĚ TO VÍ ZASE O NĚCO VÍC LIDÍ. A ČLÁNEK PAK ČASTO PUTUJE DÁL! S NĚKTERÝMI LIDMI TO HRKNE A ZAČNOU POUŽÍVAT PROSTŘEDKY, KTERÉ NEJSOU TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH.

!!!!__-????

(lk, 16. 4. 2012 17:06)

ehm... já jistě vím že všechny výrobky nejsou označeny
tím obrázkem-tou značkou-i když nejsou na nich týrany zvířata.

BOŽE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Kajuš k., 31. 3. 2012 11:55)

To je strašný,chudáčci zvířátka-ale nedá se s tím nic bohužel dělat,protože zastavit to nejde ale třeba jednou jo a budou dělat jen přírodní kosmetiku---doufám že jo nebo by nebyli týrání zvířata ale lidi - dělám si srandu-doufám že to výjde
- --ty fotky jsou strašný tohle by měli vyšetřovat ochránci zvířat

Re: BOŽE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Didi, 1. 4. 2012 14:39)

Je fajn, že máš stejný názor, Kajuš k.. I my si to myslíme. Ale zastavit by se to dalo. Na světě sou lidi, kteří maj tolik odvahy, že pořádaj demontrace, nebo alespoň vybírají peníze pro ty ubohé němé tváře. A vlastně už jenom tím, že někdo vyvjesí na vebovku tohle. Díky že jsi ČLOVĚK!!!

 

 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 31735
Měsíc: 123
Den: 5