Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kupujete si PSA???????????????????

27. 7. 2011

Jak si správně vybrat psa ? Jak poznám správného chovatele? Jaké druhy psů se nejlépe cvičí ? Na tyto otázky vám snadno odpovím a na mnoho dalších !!!

 

--Jaké druhy psů se nejlépe cvičí ? : Velmi učenliví psi jsou například Border kolie, velice inteligentní plemeno. Často velmi odvážné a hodí se k dětem.
další info o psech v ikoně DRUHY PSŮ.

 

--Jak poznám správného chovatele psa?. : Nejde ani tak o chovatele jako osobu , ale především o to , v jakém prostředí vám štěňata ukáže. Také se zeptejte na jeho rodiče . Jako třeba jestli byl někdo z nich agresivní. (Vtom případě se z koupě štěněte od tohoto chovatele vyvlíkněte.) Potom trvejte na tom , vidět alespoň matku štěněte (fenu). Fena by při koupě štěněte neměla chybět. Pokud vám ji ovšem majitel nedhce ukázat , zeptejte se na důvot , než ho úplně zavrhnete. Je také možné , že o štěně bude pečovat jiná fena , protože bylo mládě (štěně) vzato od matky příliž brzo, fena (pravá matka) mohla přestat vytvářet mateřské mléko nebo se o štěňata prostě přestala starat. Ovšem nevilučuji , že jsou štěňata prodávána na černo. v tom případě štěně nekupujte.
POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!! : nikdy se nenechte zmást lítostí nad pejsky prodávané i po deseti v jedné malé kleci na trzích . Jde totiž často o štěňata z takzvané ,,továrny na psy". Štěňata se tam rodí jako na běžícím pásu a když už fena není schopna rodit , často ji zabijou nebo ji dokonce předhodí ostatním psům. A pokud si jedno takové štěně koupíte , brzy vám kvůli péči chovatele zemře a navíc čím víc se takovích štěňat koupí , tím víc se jich začne prodávat. Chápu, je to děsný pohled i pocit , ale možná tak zachráníte v budoucnu jiná štěňátka.
 

Jak vybrat správného psa? :  Když už máte vybraného majitele , musíte si vybrat pejsáčka. Pokud na vás štěně vrčí , dejte ho až na konec seznamu. Vyberte si nějaká hravá , která budou kolem sebe zvědavě koukat. To naznačuje že má zájem o své okolí a předpokládám , že bude i učenlivé.

pokud máte další dotazi , pište je do komentářú .

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 31163
Měsíc: 158
Den: 2